ATV46-18PSA-BUSCKIT
制造商零件编号:
ATV46-18PSA-BUSCKIT
制造商/品牌:
Amphenol Sine Systems
部分描述:
18-WAY COMPLETE BUSS KIT, INCLUD
制造商 :
Amphenol Sine Systems
产品分类 :
连接器套件
Kit Type :
Header, Receptacle
Product Status :
Active
Values :
21 pcs - 18 Position Circuit Plug, Receptacle, 20 ~ 16 AWG Crimp Terminals, Wedgelock
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
ATV401 Artesyn Embedded Power 6,241 AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
ATV451 Artesyn Embedded Power 6,333 AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 75W