NNAMC2950PCEV
- 制造商零件编号:
- NNAMC2950PCEV
- 制造商/品牌:
- Neonode
- 部分描述:
- EVAL KIT MODULE 0 DEG 295MM
- 库存:
- 53
- 制造商 :
- Neonode
- 产品分类 :
- 评估板 - 传感器
- Embedded :
- Interface :
- I²C, USB
- Product Status :
- Active
- Sensing Range :
- 295mm x 208mm
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Proximity, IR Touch
- Supplied Contents :
- Board(s), Cable(s)
- Utilized IC / Part :
- NNAMC2950PC01
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V