PM2201.122NLT
- 制造商零件编号:
- PM2201.122NLT
- 制造商/品牌:
- YAGEO Group
- 部分描述:
- FIXED IND 1.2UH 9A 17.9MOHM SMD
- 制造商 :
- YAGEO Group
- 产品分类 :
- 固定电感器
- Current - Saturation (Isat) :
- 9A
- Current Rating (Amps) :
- 9 A
- DC Resistance (DCR) :
- 17.9mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.10mm)
- Inductance :
- 1.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
- Supplier Device Package :
- SMD
- Tolerance :
- ±20%