MBMK2520H2R2M
制造商零件编号:
MBMK2520H2R2M
制造商/品牌:
TAIYO YUDEN
部分描述:
FIXED IND 2.2UH 1.25A 159MOHM SM
制造商 :
TAIYO YUDEN
产品分类 :
固定电感器
Current - Saturation (Isat) :
1.8A
Current Rating (Amps) :
1.25 A
DC Resistance (DCR) :
159mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Inductance :
2.2 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Material - Core :
Metal
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
1008 (2520 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
1008 (2520 Metric)
Tolerance :
±20%
Type :
Drum Core, Wirewound
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD