ACNW3190-300E
制造商零件编号:
ACNW3190-300E
制造商/品牌:
Broadcom
部分描述:
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
库存:
477
制造商 :
Broadcom
产品分类 :
隔离器 - 栅极驱动器
Approval Agency :
CSA, IEC/EN/DIN, UR
Common Mode Transient Immunity (Min) :
15kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
25 mA
Current - Output High, Low :
4A, 4A
Current - Peak Output :
5A
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Package / Case :
8-SMD, Gull Wing
Product Status :
Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
500ns, 500ns
Pulse Width Distortion (Max) :
300ns
Rise / Fall Time (Typ) :
100ns, 100ns
Supplier Device Package :
8-SMD
Technology :
Optical Coupling
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.6V
Voltage - Isolation :
5000Vrms
Voltage - Output Supply :
15V ~ 30V