PM3602-25-RC
制造商零件编号:
PM3602-25-RC
制造商/品牌:
Bourns, Inc.
部分描述:
INDUCT ARRAY 2 COIL 25UH SMD
库存:
45
制造商 :
Bourns, Inc.
产品分类 :
阵列、信号变压器
Current Rating - Parallel :
1.17 A
Current Rating - Series :
590 mA
Current Saturation - Parallel :
Current Saturation - Series :
DC Resistance (DCR) - Parallel :
98mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series :
390mOhm Max
Height :
0.225" (5.72mm)
Inductance - Connected In Parallel :
25 µH
Inductance - Connected In Series :
100 µH
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Coils :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.452" L x 0.354" W (11.48mm x 8.99mm)
Tolerance :
±20%
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A