SRF1280-2R2Y
制造商零件编号:
SRF1280-2R2Y
制造商/品牌:
Bourns, Inc.
部分描述:
INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD
库存:
196
制造商 :
Bourns, Inc.
产品分类 :
阵列、信号变压器
Current Rating - Parallel :
12.5 A
Current Rating - Series :
6.23 A
Current Saturation - Parallel :
25.5 A
Current Saturation - Series :
12.7 A
DC Resistance (DCR) - Parallel :
9.2mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series :
33.8mOhm Max
Height :
0.315" (8.00mm)
Inductance - Connected In Parallel :
2.2 µH
Inductance - Connected In Series :
8.8 µH
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Coils :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tolerance :
±30%
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A