SRF1280-3R3Y
制造商零件编号:
SRF1280-3R3Y
部分描述:
INDUCT ARRAY 2 COIL 3.3UH SMD
库存:
224
Current Rating - Parallel :
10.4 A
Current Rating - Series :
5.23 A
Current Saturation - Parallel :
21.5 A
Current Saturation - Series :
10.8 A
DC Resistance (DCR) - Parallel :
11mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series :
40mOhm Max
Height :
0.315" (8.00mm)
Inductance - Connected In Parallel :
3.3 µH
Inductance - Connected In Series :
13.2 µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tolerance :
±30%
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A