PSM01-081A-104B2
- 制造商零件编号:
- PSM01-081A-104B2
- 制造商/品牌:
- Bourns, Inc.
- 部分描述:
- SLIDE POT 100KOHM 0.5W TOP 100MM
- 制造商 :
- Bourns, Inc.
- 产品分类 :
- 滑动电位器
- Adjustment Type :
- Top
- Fader Type :
- Motor
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 5.984" L x 0.512" W x 1.378" H (152.00mm x 13.00mm x 35.00mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Travel Range :
- 100mm