PTA3043-2015CPB502
制造商零件编号:
PTA3043-2015CPB502
部分描述:
SLIDE POT 5K OHM 0.2W TOP 30MM
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Resistance :
5 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
30mm
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A