PS60M-0ME1BR1MEG
制造商零件编号:
PS60M-0ME1BR1MEG
部分描述:
SLIDE POT 1M OHM 0.2W TOP 60MM
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Resistance :
1 MOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
60mm