PS45G-C1LBR10KN
制造商零件编号:
PS45G-C1LBR10KN
制造商/品牌:
TT Electronics / BI Technologies
部分描述:
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
制造商 :
产品分类 :
滑动电位器
Adjustment Type :
Top
Fader Type :
Dual
Mounting Type :
Through Hole
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Product Status :
Active
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 2.835" L x 0.630" W x 0.433" H (72.00mm x 16.00mm x 11.00mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
45mm