MXZ8-PW30-0000
制造商零件编号:
MXZ8-PW30-0000
制造商/品牌:
Lumileds
部分描述:
LED LUXEON WARM WHITE 3000K 2SMD
制造商 :
Lumileds
产品分类 :
白色 LED 照明
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
90mA
Current - Test :
30mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
11lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
126 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1606 (4014 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.157" L x 0.055" W (4.00mm x 1.40mm)
Supplier Device Package :
4014
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V