IDT79R3041-20J
制造商零件编号:
IDT79R3041-20J
制造商/品牌:
Renesas Electronics Corporation
部分描述:
IC MPU MIPS-I 20MHZ 84PLCC
制造商 :
产品分类 :
微处理器
Co-Processors/DSP :
System Control; CP0
Core Processor :
MIPS-I
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
84-LCC (J-Lead)
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
DRAM
SATA :
Security Features :
Speed :
20MHz
Supplier Device Package :
84-PLCC (29.31x29.31)
USB :
Voltage - I/O :
5.0V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR