L128-2780SA35A00C5
制造商零件编号:
L128-2780SA35A00C5
制造商/品牌:
Lumileds
部分描述:
WARM-WHITE 2835 S 3V 80 CRI 3 SD
制造商 :
Lumileds
产品分类 :
白色 LED 照明
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
31lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
174 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Supplier Device Package :
1411
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.78V