MC68EN360AI25VL
制造商零件编号:
MC68EN360AI25VL
制造商/品牌:
Freescale Semiconductor
部分描述:
QUICC COMMUNICATIONS CONTROLLER,
制造商 :
Freescale Semiconductor
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Product Status :
Active
Speed :
25MHz
Voltage - I/O :
3.3V