MC68360CAI25L
制造商零件编号:
MC68360CAI25L
制造商/品牌:
Freescale Semiconductor
部分描述:
QUICC COMMUNICATIONS CONTROLLER,
制造商 :
Freescale Semiconductor
产品分类 :
微处理器
Co-Processors/DSP :
Communications; CPM
Core Processor :
CPU32+
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
10Mbps (1)
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
240-BFQFP
Product Status :
Active
RAM Controllers :
DRAM
SATA :
Security Features :
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
240-FQFP (32x32)
USB :
Voltage - I/O :
5.0V