S22LOXXPT
- 制造商零件编号:
- S22LOXXPT
- 制造商/品牌:
- Banner Engineering
- 部分描述:
- S22 EZ LIGHT - 22 MM - IP67; SIN
- 制造商 :
- Banner Engineering
- 产品分类 :
- 面板指示灯、指示灯
- Current :
- 25mA
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Orange
- Lens Color :
- Lens Size :
- 16.00mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Millicandela Rating :
- Panel Cutout Dimensions :
- Panel Cutout Shape :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- DC
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- Voltage :
- 10V ~ 30V