S22LBRWPQ
制造商零件编号:
S22LBRWPQ
制造商/品牌:
Banner Engineering
部分描述:
S22 EZ LIGHT - 22 MM - IP67; THR
制造商 :
Banner Engineering
产品分类 :
面板指示灯、指示灯
Current :
25mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Lens Color :
Lens Size :
16.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
Panel Cutout Shape :
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
10V ~ 30V