FL1M-12SW-1-Y2V
制造商零件编号:
FL1M-12SW-1-Y2V
制造商/品牌:
Mallory Sonalert Products
部分描述:
LED YEL 12MM NUT 2VAC/DC STK
库存:
7
制造商 :
Mallory Sonalert Products
产品分类 :
面板指示灯、指示灯
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP65
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
1000 ~ 1500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (12.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
180°
Voltage :
2V
Wavelength - Peak :
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    AUDIO DEVICES
    REPLACEMENT NUT FOR 22MM ZA & ZT