Q8F3CXXR24E
- 制造商零件编号:
- Q8F3CXXR24E
- 制造商/品牌:
- APEM Inc.
- 部分描述:
- LED PM INDICATOR FLUSH RED
- 库存:
- 997
- 制造商 :
- APEM Inc.
- 产品分类 :
- 面板指示灯、指示灯
- Current :
- 20mA
- Features :
- Ingress Protection :
- IP67
- Lamp Color :
- Red
- Lens Color :
- Red
- Lens Size :
- 5mm, T-1 3/4
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 12mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.31" (7.87mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- DC
- Termination Style :
- Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 100°
- Voltage :
- 24V