TK50E06K3(S1SS-Q)
制造商零件编号:
TK50E06K3(S1SS-Q)
制造商/品牌:
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
部分描述:
MOSFET N-CH 60V 50A TO220-3
制造商 :
产品分类 :
单个 FET、MOSFET
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C :