TD-60.000MCD-T
- 制造商零件编号:
- TD-60.000MCD-T
- 制造商/品牌:
- TXC Corporation
- 部分描述:
- MEMS OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
- 制造商 :
- TXC Corporation
- 产品分类 :
- 振荡器
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- MEMS
- Current - Supply (Max) :
- Frequency :
- 60 MHz
- Frequency Stability :
- ±25ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 2.5V