SS12A1T-10
制造商零件编号:
SS12A1T-10
制造商/品牌:
Amphenol Sine Systems
部分描述:
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP
库存:
846
制造商 :
Amphenol Sine Systems
产品分类 :
多用途
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Contact Material :
Copper Alloy
Contact Termination :
Crimp
Pin or Socket :
Socket
Product Status :
Active
Type :
Signal, Stamped
Wire Gauge :
10 AWG
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
    SOCKET CONTACT, MACHINED, GOLD F
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN PIN 16-18AWG GOLD CRIMP
  • Souriau-Sunbank by Eaton
    CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP
  • Souriau-Sunbank by Eaton
    CONN SOCKET 20-22AWG GOLD CRIMP
相关产品
部分 制造商 库存 描述
SS12 onsemi 6,532 DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC
SS12 Taiwan Semiconductor 7,058 DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC
SS12 YANGJIE 500,000 DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC
SS12 Fairchild Semiconductor 4,030 DIODE SCHOTTKY 20V 1A SMA
SS12 Klein Tools 9,238 NUT DRIVR HEX SOCKET 3/8" 3.75"
SS12 BATTERY Interlight 5,510 Replacement for Black & Decker S
SS12 R3G Taiwan Semiconductor 1,484 DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC