XPC536156.250000I
制造商零件编号:
XPC536156.250000I
制造商/品牌:
Renesas Electronics Corporation
部分描述:
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P
制造商 :
产品分类 :
振荡器
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
61mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CML
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR