MDD1.25-250-10
制造商零件编号:
MDD1.25-250-10
制造商/品牌:
Remington Industries
部分描述:
QUICK CONNECT TERM MALE 10PCS
库存:
100
制造商 :
Remington Industries
产品分类 :
快速连接、快速断开连接器
Color :
Red
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Brass
Features :
Gender :
Male
Insulation :
Insulated
Length - Overall :
0.827" (21.00mm)
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Product Status :
Active
Tab Length :
0.433" (11.00mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)