A-TB350-OQ02CH
- 制造商零件编号:
- A-TB350-OQ02CH
- 制造商/品牌:
- ASSMANN WSW Components
- 部分描述:
- TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 3.5MM
- 制造商 :
- ASSMANN WSW Components
- 产品分类 :
- 接头、插头和插座
- Color :
- Green
- Contact Mating Finish :
- Tin
- Current - IEC :
- Current - UL :
- 10 A
- Features :
- Header Orientation :
- 90°, Right Angle
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Number of Positions :
- 2
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 105°C
- Pitch :
- 0.138" (3.50mm)
- Plug Wire Entry :
- Positions Per Level :
- 2
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Solder
- Type :
- Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
- Voltage - IEC :
- Voltage - UL :
- 300 V