P25E-060S-EA
制造商零件编号:
P25E-060S-EA
制造商/品牌:
3M
部分描述:
CONN RCPT 60POS IDC 30AWG GOLD
制造商 :
3M
产品分类 :
自由悬挂,面板安装
Cable Termination :
IDC
Color :
Black
Connector Type :
Receptacle
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Contact Type :
Female Socket
Fastening Type :
Latch Lock/Eject Hooks
Features :
Feed Through
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
60
Number of Rows :
2
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
Wire Gauge :
30 AWG
Wire Type :
Ribbon Cable
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • JST
    CONN RCPT 6POS IDC 30AWG TIN
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT 10POS IDC 28AWG TIN
  • JST
    CONN SOCKET 10POS IDC 26AWG TIN
    CONN RCPT 7POS IDC 30AWG TIN
  • ASSMANN WSW Components
    CONN SOCKET 34POS IDC TIN