DAMP-11C1S-J-A197
制造商零件编号:
DAMP-11C1S-J-A197
制造商/品牌:
ITT Cannon
部分描述:
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SLDR
制造商 :
ITT Cannon
产品分类 :
D-Sub 连接器组件
Backset Spacing :
Connector Style :
D-Sub, Combo
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Contact Type :
Coax and Signal
Current Rating (Amps) :
5A, 7.5A