TCSM1A226M8R
制造商零件编号:
TCSM1A226M8R
制造商/品牌:
ROHM Semiconductor
部分描述:
TANTALUM CAPACITORS (BOTTOM SURF
制造商 :
ROHM Semiconductor
产品分类 :
钽电容
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
5Ohm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
M
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
10 V