YK3050213000G
制造商零件编号:
YK3050213000G
制造商/品牌:
Amphenol Anytek
部分描述:
BARRIER TERMINAL BLOCKS 2POS, PI
制造商 :
Amphenol Anytek
产品分类 :
障碍块
Barrier Type :
2 Wall (Dual)
Bottom Termination :
Solder Eyelets
Color :
Black
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
Cover, Flange
Number of Circuits :
2
Number of Rows :
1
Number of Wire Entries :
2
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Product Status :
Active
Terminal Block Type :
Barrier Block
Top Termination :
Screws with Captive Plate
Voltage Rating :
300V
Wire Gauge :
14-22 AWG
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Eaton-Electronics Division
    CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.562"
  • Eaton-Electronics Division
    CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.562"
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.325"
    CONN TERM STRIP 2CIRC 0.394"
  • Adels-Contact
    CONN TERM STRIP 2CIRC 0.571"