ABCD-80PR-090 [V003]
制造商零件编号:
ABCD-80PR-090 [V003]
制造商/品牌:
TE Connectivity DEUTSCH Connectors
部分描述:
MODULE ASSY
制造商 :
产品分类 :
矩形连接器外壳
Color :
Connector Type :
Contact Termination :
Contact Type :
Fastening Type :
Features :
Mounting Type :
Number of Positions :
Number of Rows :
Operating Temperature :
Pitch :
Product Status :
Active
Row Spacing :
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    095-9091-1061=HDSM1-152P4D9-3
    MATE-AX, F TO F, RTK031, 1000MM
    MATE-AX, M TO F, RTK031, 1000MM
    MATE-AX, F TO F, RTK031, 3000MM
    MATE-AX, M TO F, RTK031, 3000MM
目录相关产品
  • JST
    CONN RCPT HSG 2POS 2.00MM
  • JST
    CONN RCPT HSG 2POS 2.50MM
    CONN RCPT HSG 3POS 2.00MM
    CONN RCPT HSG 3POS 2.50MM
    CONN RCPT HSG 2POS 2.50MM
相关产品
部分 制造商 库存 描述
ABCD-80PR TE Connectivity DEUTSCH Connectors 7,415 CONN PLUG 80POS ASSEMBLY