7S-19.200MAAE-T
制造商零件编号:
7S-19.200MAAE-T
制造商/品牌:
TXC Corporation
部分描述:
CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
制造商 :
TXC Corporation
产品分类 :
水晶
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
19.2 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.033" (0.85mm)
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)