SXT14420EA07-7.3728M
制造商零件编号:
SXT14420EA07-7.3728M
部分描述:
CRYSTAL 7.3728M 20PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)