SXT14420DA17-3.6864M
制造商零件编号:
SXT14420DA17-3.6864M
部分描述:
CRYSTAL 3.6864M 20PF SMD
库存:
790
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200 Ohms
Frequency :
3.6864 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)