SXT14418EA16-24.000M
制造商零件编号:
SXT14418EA16-24.000M
部分描述:
CRYSTAL 24.000M 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)