511-26-04-BL-0014F
制造商零件编号:
511-26-04-BL-0014F
制造商/品牌:
CnC Tech
部分描述:
CABLE MOD FLAT 4COND 14' PRE-CUT
制造商 :
CnC Tech
产品分类 :
模块化 - 扁平电缆
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Straight
Cable Width :
0.189" (4.80mm)
Coil Diameter :
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Black
Length :
14.0' (4.30m)
Length - Coil Extended :
Length - Coil Retracted :
Number of Conductors :
4
Product Status :
Obsolete
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
511-038 Bivar, Inc. 9,150 MOUNT CIRCULAR TO5 0.040"
511-0900 Hammond Manufacturing 1 BOX STEEL GRAY 7.090"L X 3.840"W
511-10F API Delevan 6,699 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10G API Delevan 8,324 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10H API Delevan 9,735 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10J API Delevan 7,818 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10L DIRECT-CONNECT SPO2 SENSORS Interlight 9,985 Replacement for Criticare System
511-11-068-11-061001 Mill-Max 5,242 SKT PGA SOLDRTL
511-11-132-14-071001 Mill-Max 8,928 SKT PGA SOLDRTL
511-1152-C ProLabs 7,960 Sun 511-1152 Compatible Factory
511-11F API Delevan 5,102 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH
511-11G API Delevan 7,512 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH
511-11H API Delevan 8,318 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH
511-11J API Delevan 6,470 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH