L70-385-140
制造商零件编号:
L70-385-140
制造商/品牌:
Rosenberger
部分描述:
1MM + 1,85 CABLE ASSEMBLY W/O AR
制造商 :
Rosenberger
产品分类 :
同轴电缆 (RF)
1st Connector :
1.0mm Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
1.85mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
RTK 047
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
70 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.512" (140.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
1.0mm to 1.85mm
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"