LU5-502-750
制造商零件编号:
LU5-502-750
1st Connector :
1.85mm Plug
2nd Connector :
1.85mm Plug
Frequency - Max :
70 GHz
Ingress Protection :
Length :
29.53" (750.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
1.85mm to 1.85mm
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"