L99-A0480-300-2PS
制造商零件编号:
L99-A0480-300-2PS
制造商/品牌:
Rosenberger
部分描述:
CABLE SET MINI-COAX TO MINI-COAX
制造商 :
Rosenberger
产品分类 :
同轴电缆 (RF)
1st Connector :
Mini Coaxial Jack, Mini Coaxial Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female, Male
2nd Connector :
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female, Male
Cable Impedance :
Cable Type :
RTK 047
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.811" (300.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
Mini Coaxial to Mini Coaxial
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"