521-26-08-BL-0010F
制造商零件编号:
521-26-08-BL-0010F
制造商/品牌:
CnC Tech
部分描述:
CABLE MOD COIL 8COND 10' PRE-CUT
制造商 :
CnC Tech
产品分类 :
模块化 - 扁平电缆
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Coil
Cable Width :
0.346" (8.80mm)
Coil Diameter :
0.591" (15mm)
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Black
Length :
Length - Coil Extended :
10' (3.05m)
Length - Coil Retracted :
4.92' (1.50m)
Number of Conductors :
8
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG