LU1-502-1500
- 制造商零件编号:
- LU1-502-1500
- 制造商/品牌:
- Rosenberger
- 部分描述:
- TESTCABLE STANDARD
- 制造商 :
- Rosenberger
- 产品分类 :
- 同轴电缆 (RF)
- 1st Connector :
- 2.92mm Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 2.92mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- RTK 106
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 40 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 59.1" (1.5m) 4.9'
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 2.92mm to 2.92mm