CDU-12AFMM-SL7A02
制造商零件编号:
CDU-12AFMM-SL7A02
制造商/品牌:
Amphenol LTW
部分描述:
CBL CIRC 12POS MALE 6.56'
制造商 :
Amphenol LTW
产品分类 :
圆形电缆组件
1st Connector Gender :
Male Pins
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Number of Positions :
12
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
Keyed
1st Connector Shell Size - Insert :
C
1st Connector Type :
Receptacle
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Polyvinyl Chloride (PVC)
Cable Type :
Round
Color :
Black
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Length :
6.56' (2.00m)
Product Status :
Active
Shielding :
Shielded
Usage :
Industrial Environments
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG