RCK42U25BK
制造商零件编号:
RCK42U25BK
制造商/品牌:
Hammond Manufacturing
部分描述:
42U 24W 25D KNOCKDOWN CABINET
库存:
5
制造商 :
Hammond Manufacturing
产品分类 :
衣架
Color :
Black
Dimensions - Overall :
25.000" L x 24.000" W x 78.940" H (635.00mm x 609.60mm x 2005.08mm)
Dimensions - Panel :
22.560" L x 18.350" W x 73.560" H (573.02mm x 466.09mm x 1868.42mm)
Door :
Doorless
Features :
Material :
Metal, Steel
Mounting Rails :
Two Pair
Number of Units :
42U
Product Status :
Active
Style :
Enclosed, Bottom, Sides, Top
Type :
Cabinet Rack
Ventilation :
Front, Sides, Top
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    BATT HOLDER AAA 2 CELL WIRE LEAD
    BATT CONNECT SNAP 9V 1 CELL WIRE
    BATT HOLDER AA 3 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AA 4 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AAA 1 CELL WIRE LEAD
目录相关产品
    RACK STEEL 17.5X21X12.5 GRY
  • Bud Industries, Inc.
    RACK OPEN RELAY 71.75" X 19" BLK
  • Bud Industries, Inc.
    RACK ALUMINUM RELAY 42" X 19"
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY