SR45UBSD
制造商零件编号:
SR45UBSD
制造商/品牌:
Tripp Lite by Eaton
部分描述:
45U RACK ENCL 32" DEPTH
制造商 :
Tripp Lite by Eaton
产品分类 :
衣架
Color :
Black
Dimensions - Overall :
32.480" L x 23.630" W x 83.750" H (824.99mm x 600.20mm x 2127.25mm)
Dimensions - Panel :
27.000" L x 78.780" H (685.80mm x 2000.25mm)
Door :
Steel
Features :
Cable Entry Systems, Locking, Removable Sides
Material :
Metal, Steel
Mounting Rails :
Two Pair
Number of Units :
45U
Product Status :
Active
Style :
Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Type :
Cabinet Rack
Ventilation :
Back, Front, Top
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    WRIST STRAP W/CORD ONE SIZE
    CBL USB2.0 A PLUG TO B PLUG 3'
    CBL USB2.0 A PLUG TO A PLUG 3'
    CBL USB2.0 A RCPT TO A PLUG 0.5'
    CBL USB2.0 A PLUG-MCR B PLUG 6'
目录相关产品
  • Hammond Manufacturing
    RACK STEEL 17.5X21X12.5 GRY
  • Bud Industries, Inc.
    RACK OPEN RELAY 71.75" X 19" BLK
  • Bud Industries, Inc.
    RACK ALUMINUM RELAY 42" X 19"
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY
相关产品
部分 制造商 库存 描述
SR45 Interlight 8,233 Replacement for Iec SR45 Replace
SR45-0 Vector Electronics & Technology, Inc. 5,003 RAIL FRAME LOC 4.5" ALUMINUM