SR42UBMD
制造商零件编号:
SR42UBMD
部分描述:
42U RACK ENCLOSURE 36" DEPTH
Dimensions - Overall :
36.000" L x 23.630" W x 78.500" H (914.40mm x 600.20mm x 1993.90mm)
Dimensions - Panel :
31.000" L x 73.500" H (787.40mm x 1866.90mm)
Features :
Cable Entry Systems, Locking, Removable Sides
Style :
Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
  • Bud Industries, Inc.
    RACK OPEN RELAY 71.75" X 19" BLK
  • Bud Industries, Inc.
    RACK ALUMINUM RELAY 42" X 19"
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY