SR42UBMDEXPND
制造商零件编号:
SR42UBMDEXPND
部分描述:
42U 4-POST OPN FRAM RACK CABINET
Dimensions - Overall :
36.000" L x 23.630" W x 78.500" H (914.40mm x 600.20mm x 1993.90mm)
Dimensions - Panel :
31.000" L x 73.500" H (787.40mm x 1866.90mm)
Features :
Cable Entry Systems
Style :
Open Rack, Double Frame
Type :
Open Rack
  • Bud Industries, Inc.
    RACK OPEN RELAY 71.75" X 19" BLK
  • Bud Industries, Inc.
    RACK ALUMINUM RELAY 42" X 19"
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY