DN-19TRAY-1
制造商零件编号:
DN-19TRAY-1
制造商/品牌:
ASSMANN WSW Components
部分描述:
RACK MNT SHLF VENTED 19" 1U GRAY
制造商 :
ASSMANN WSW Components
产品分类 :
机架组件
Color :
Gray
Features :
For Use With/Related Products :
Digitus® Cabinets
Material :
Metal, Steel
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
10.000" L x 19.000" W x 1.750" H (254.00mm x 482.60mm x 44.45mm)