DN-19TRAY-2-1000SW
制造商零件编号:
DN-19TRAY-2-1000SW
制造商/品牌:
ASSMANN WSW Components
部分描述:
SLIDING SHELF 1000MM DEPTH
制造商 :
ASSMANN WSW Components
产品分类 :
机架组件
Color :
Black
Features :
For Use With/Related Products :
Digitus® Cabinets
Material :
Metal, Steel
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
28.350" L x 19.000" W x 2.000" H (720.09mm x 482.60mm x 50.80mm)