V175LA10APX1347
制造商零件编号:
V175LA10APX1347
制造商/品牌:
Littelfuse
部分描述:
VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
制造商 :
Littelfuse
产品分类 :
变阻器、MOV
Capacitance @ Frequency :
700 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
4.5 kA
Energy :
55J
Features :
Maximum AC Volts :
175 V
Maximum DC Volts :
225 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
297 V
Varistor Voltage (Min) :
243 V
Varistor Voltage (Typ) :
270 V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'